Street Fighter 5 Cross-Platform Destekleyecek

Tech Kafa 07 Ara 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dün yanlışlıkla internete düşen ve kısa süre içerisinde yayılan Street Fighter V videosunun ardından resmi duyuru da bugün yapıldı. Street Fighter V geliyor!

Dün yanlışlıkla yayınlanan video, bir çok farklı kaynak tarafından tekrar tekrar yüklenmesine rağmen, olabildiğince hızlı bir şekilde tek tek kaldırılmıştı. Şimdi ise izleme fırsatı bulamayanlar “Rise Up”  isimli resmi duyuru videosunu izleyebilirler.

Yeni Street Fighter V PC ve Playstation 4 platformlarında çıkış yapacak. Konsollarda Playstation 4 exclusive olarak yayınlanacak olan Street Fighter V ne yazık ki Xbox One sahiplerini üzüyor.

Oyun ile ilgili açıklanan en önemli özellik ise online oyunu etkileyen bir durum. Playstation 4 konsolunda oyuna sahip olan bir oyuncunun PC üzerinden oynayan bir rakip ile karşılaşabileceği cross-platform özelliği Street Fighter V ile birlikte geliyor!

Oyunun en çok tanınan iki karakter Chun-Li ve Ryu‘nun hareketlerini ve yenilenen oynanışı görebileceğiniz bir oynanış videosu da Capcom tarafından yayınlandı. Şu an için Street Fighter V herhangi bir çıkış tarihine sahip değil.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir