sfv-beta

Street Fighter 5 Kapalı Beta’sı Yeniden Başlıyor

20 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Capcom’un beklenen dövüş oyunu Street Fighter 5 için düzenlediği kapalı beta programı yeniden başlıyor. PS4 ile başlayacak olan kapalı beta bölgeden bölgeye açılacak.

İlk başta Avrupa kıtasında başlayacak olan beta, iki adet test sürecine girecek. Birinci test 20 Ağustos (yani bugün) İngiltere saati ile 16:00 – 00:00 arasında, ikinci test ise 21 Ağustos’ta yine İngiltere saati ile 16:00 – 00:00 arasında gerçekleştirilecek. Eğer bu iki test başarılı olursa beta diğer bölgelerde de oynamaya açık olacak.

Bu testlerden memnun kaldığımız zaman, Amerika ve Asya için de yapacağımız testlerin tarihini açıklayacağız. Eğer yaptığımız tüm testler başarılı geçerse, global beta tarihini açıklamamız için herhangi bir sebep yok.

Tüm bunların yanında Capcom bundan önceki başarısız beta’nın telafisi için global beta’nın süresini uzatacağını açıkladı. Eski beta yalnızca iki gün için planlanmışken, yeni başlayacak global beta tam 5 gün sürecek.

Aslen 23 Temmuz’da başlayan kapalı beta oldukça sorunlu olduğu için çok sayıda kötü geribildirim almıştı. Bu geribildirimlerin çoğu kötü eşleştirme ve bağlantı sorunlarıyla ilgiliydi. Bu yüzden Capcom ilk 12 saati içerisinde kapalı beta’yı erişime kapatmak zorunda kalmıştı. Umarız gelecek global beta’da böyle bir sıkıntı çıkmaz.

PC ve PS4 için çıkış yapacak olan Street Fighter 5, eğer herhangi bir erteleme ya da iptal yaşanmazsa (Allah göstermesin) 2016’nın Mart ayında çıkış yapacak. Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun özellikle yeni karakterleri ve baş karakterlerden Ken’in yeni görünüşü ile oldukça dikkat çekiyor.

teknoloji hattı
Etiketler:
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir