street_fighter_5

Street Fighter 5 Karakterleri Ücretsiz Gelecek

Tech Kafa 19 Tem 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Street Fighter 5’in yeni senesiyle birlikte Capcom, güncelleme çıkarma ve yayına alma şeklini güncelliyor. Birçok oyun firmasının yaptığı gibi güncellemeler ve ek paketleri belirli bir ücret ile oyunculara sunmaya devam etmek yerine oyuncuların oyun içerisindeki aktivitelerini artırmayı planlayan Capcom, yeni güncelleme ile gelecek özellikleri kullanıcılara ücretsiz sunacak. Ücretsiz olarak sunulacak yeni güncelleme içerisinde oyuna gelen değişikliklerine yanı sıra yeni karakterler de sizlerle olacak.

Yeni güncellemeden faydalanmak isteyen Street Fighter 5 oyuncuların, güncelleme ile gelecek bonusları kazanmak için oyun içerisinde belli başarıları elde etmesi gerekecek.

Oyuncuların oyun içerisinde kalma sürelerini artırmak ve güzel vakit geçirmelerini sağlamak isteyen Capcom’un gelecek güncellemelerde de benzer yolları izleyeceğini şimdiden söylemek mümkün.

Capcom yetkililerinin belirttiğine göre oyun için DLC içeriklerinin basitçe oyunu oynamaya devam ederek başarıları ile elde edilebildiği ilk oyun Street Fighter 5 olacak.

 

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Radix Beyond the void oyun hilesi
Radix: Beyond the void oyun hilesi
xcom-2-oyun-hilesi-2016-2
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir