Street Fighter V Videosu Yanlışlıkla Yayınlandı

Tech Kafa 05 Ara 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Las Vegas‘da düzenlenen Playstation Experience etkinliğindeki ilk büyük bomba Capcom‘dan geliyor. Street Fighter V  teaser videosu yanlışlıkla yayınlandı. Fakat ufak bir ayrıntı var. Street Fighter V yeni nesil konsol Xbox One için çıkmayacak.

onosf

Street Fighter serisinin yapımcısı Yoshinori Ono

Yayınlanan videoda Street Fighter serisinin yeni oyunu Street Fighter V‘in sadece Playstation 4 ve PC platformlarında çıkacağı yazıyor. Fakat bunun tüm dünyada geçerli bir durum mu yoksa zaten Xbox One ile fazla ilgilenmeyen Japonya’ya özel mi olduğu belli değil.

nfnm26vimgsbzinixgos

6 Aralık tarihine kadar daha fazla ayrıntının gelmesini bekliyoruz. Video ise YouTube üzerinde uzun süre kalmadı ve gizlenmiş durumda. Fakat o süre içerisinde istediği etkiyi elde etmeyi başardı ve şu an Twitter‘da Dünya çapınca trend konu olmuş durumda. YouTube üzerinde yüklenen bütün videolar çok kısa süreliğine yayında kalıyor. O yüzden şimdilik sadece teaser videosundan alınmış görselleri bulabilirsiniz.

s5c7ryq5hymamiayvvoy

Konu ile ilgili Tekken‘in yapımcısı Katsuhiro Harada‘da ilginç tweetler attı. “Oops” şeklinde bir tweet atan Harada daha sonra “Boşverin millet. Kafanızı sıfırlayın. Haydi şimdi içmeye gidelim” dedi.

Uq1KhOq

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir