jBlkLMHIEb74r

Street Fighter V Videosu Yanlışlıkla Yayınlandı

Tech Kafa 05 Ara 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Las Vegas‘da düzenlenen Playstation Experience etkinliğindeki ilk büyük bomba Capcom‘dan geliyor. Street Fighter V  teaser videosu yanlışlıkla yayınlandı. Fakat ufak bir ayrıntı var. Street Fighter V yeni nesil konsol Xbox One için çıkmayacak.

onosf

Street Fighter serisinin yapımcısı Yoshinori Ono

Yayınlanan videoda Street Fighter serisinin yeni oyunu Street Fighter V‘in sadece Playstation 4 ve PC platformlarında çıkacağı yazıyor. Fakat bunun tüm dünyada geçerli bir durum mu yoksa zaten Xbox One ile fazla ilgilenmeyen Japonya’ya özel mi olduğu belli değil.

nfnm26vimgsbzinixgos

6 Aralık tarihine kadar daha fazla ayrıntının gelmesini bekliyoruz. Video ise YouTube üzerinde uzun süre kalmadı ve gizlenmiş durumda. Fakat o süre içerisinde istediği etkiyi elde etmeyi başardı ve şu an Twitter‘da Dünya çapınca trend konu olmuş durumda. YouTube üzerinde yüklenen bütün videolar çok kısa süreliğine yayında kalıyor. O yüzden şimdilik sadece teaser videosundan alınmış görselleri bulabilirsiniz.

s5c7ryq5hymamiayvvoy

Konu ile ilgili Tekken‘in yapımcısı Katsuhiro Harada‘da ilginç tweetler attı. “Oops” şeklinde bir tweet atan Harada daha sonra “Boşverin millet. Kafanızı sıfırlayın. Haydi şimdi içmeye gidelim” dedi.

Uq1KhOq

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir