süper mario

Süper Mario 360 Derece Sistemi İle Oynandı

05 Ara 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bizim ülkemizde daha çok “Atari” olarak bildiğimiz NES, ETH Zurich ve Disney ortaklığıyla İlk NES cihazını 8 kişilik ve 360 derecelik görüş açısıyla oynanabilir hale getirildi! Birçoğumuzun çocukluğunda ya da gençliğindeki oyun konsolları ve PClerin yerini tutan Nintendo Entertainment System, ya da bilinen adıyla NES, “Atari” diyerek satılır ve “9.999.999 in 1” kasetler alarak bu atarinin keyfini birbirinin kopyası oyunlarla çıkarmaya çalışırdık. Tank 1990, Super Mario, Excitebike vb birçok efsane oyunlarla günümüz oyunculuğunun atalarını görmekten mutlu olan nesil için muhteşem sayılabilecek bir sistem geliştirildi.

image2

Görsel medya prodüksiyon üzerine yapılan Avrupa konferansı olan Eurographics 2015’te sergilenen ETH Zurich ve Disney’in ortak yapımı özel bir platform ile bildiğimiz klasik NES 8 kişilik co-op olarak oyunlar oynabilecek şekilde ve en önemlisi 360 derecelik görüntü sistemiyle oynanabilir hale getirildi.

Yani bir nevi günümüz teknolojisini bu oyun sektörünün atalarıyla buluşturan bu sistem yukarıda görebileceğiniz gibi bir platformun ortasındaki oyun masası üzerinden oynanabiliyor. Buradaki kontrolcülerden biriyle çevrenizde konumlandırılmış perdelerle 360 derecelik bir panaromik görüntüyle oyunu oynayabiliyorsunuz. “Direkt metot ” adı verilen bir sistem ile oyunu aslında sürekli etrafınızda dönecek bir ortak projeksiyon sistemiyle oynuyorsunuz. Oyunda geçtiğiniz yerler arkada sabit bir görüntü olarak panaromik bir şekilde birleşerek size 360 derecelik bir gönrü sunuyor.

teknoloji hattı
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir