TED Uygulaması İle Beğendiğiniz Konuşmalara Anında Ulaşın!

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

ted-ideas-to-spreading

Uzun bir süredir mobil uygulamaları bulunan TED ile gittiğiniz her yerde beğendiğiniz konuşmacıları, konferansları ve binlerce bilgiyi yanınıza götürün.

iOS ve Android platformlarında yıllardır bulunan TED uygulaması, geliştirilen arayüzü ve sade tasarımı ile hem telefonunuzu hem de internetinizi yormayacak bir şekilde optimize edilmiş. Uygulama içerisinde bulunan seçenekler ile dilerseniz kendi dilinizde dilerseniz istediğiniz başka dilde arama yapmanız mümkün. Aynı zamanda uygulama içerisinde merak ettiğiniz konuları da sadece konu etiketini girerek hızlıca bulmanız mümkün.

Uygulama aynı zamanda beğendiğiniz konuşmaları kaydetmenize veya indirmenize de olana sağlıyor. Dilerseniz video, dilerseniz MP3 şeklinde indirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece internetiniz olmadığı zamanlarda da indirmiş olduğunuz videoları izleyerek keyifli ve bilgi dolu saatler geçirmeniz mümkün oluyor.

Her iki platformda da oldukça güzel bir arayüze sahip uygulamanın iOS sürümü için buraya, Android sürümü için ise şuraya bakabilirsiniz. Uygulama içi görüntülerini ise aşağıda bulabilirsiniz:

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir