tekken-7

Tekken 7 İçin Yeni Bir Karakter Duyuruldu

31 May 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Namco‘nun dövüş türüne kattığı yeniliklerle öne çıkan serisi Tekken‘in yeni oyunu Tekken 7 2016’ya kadar piyasaya çıkmış olacak. Oyunun .ıkış tarihine kadar yeni ekran görüntüleri ve videolar ile bizi heyecanlandırmaya devam eden Namco, yeni oyunu için yeni bir karakter tanıttı.

Tekken 7 için duyurulan yeni karakter aslında Tekken evreni ile doğrudan bağlantılı bir karakter. Kazumi Mishima isimli yeni bayan karakter, Tekken’in demirbaşlarından Heihachi‘nin karısı olarak oyuna ekleniyor ve bununla beraber oyunda Mishima ailesine bağlı olan karakter sayısı “yanlış saymadıysak” altıya çıkıyor.

Kazuya‘nın annesi ile Jin‘in babaannesi olmasına rağmen hiç de öyle göstermeyen Kazumi’nin dövüş stili de diğer dövüşçülere göre daha değişik. Zora geldiğinde kaplan bile fırlatabilen karakter Tekken’in arcade sürümüne çıkışını gerçekleştirmiş durumda.

Japonya’da arcade makinelerine çıkışını gerçekleştiren Tekken 7, serinin son oyunu olması ile de dikkat çekiyor. PS4 ve Xbox One‘a çıkış yapacak olan oyun için şimdilik bir çıkış tarihi verilmedi. Ayrıca bazı karakterlerin “yasalardan dolayı” Batı’ya gelemeyeceği söylentileri de var.

Bahsettiğimiz yeni karakter Kazumi’nin duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler.

 

teknoloji hattı
Etiketler:
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir