the division

The Division İlk Günden Rekor Kırdı

10 Mar 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft’un büyük başarılar beklediği yeni oyunu olan The Division dün itibariyle çıkışını gerçekleştirmişti. Çıkışının ardından henüz birinci gününde yeni bir rekoru eline geçirdi. PC, Xbox One ve Playstation 4 platformları için çıkan oyun ilk günden ses getirmeye başladı. Bulundurduğu RPG, MMO ve açık dünya ögeleriyle öne çıkan oyun kuşkusuz şimdiden bu haftanın en çok konuşulan oyunu oldu. Yayıncılar ve haber portalları tarafından en çok ele alınına oyun olan The Division, beraberinde de yeni bir rekoru getirdi.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre The Division, Ubisoft tarihinin en hızlı satış gerçekleştiren oyunu oldu. Watch Dogs, Far Cry, Splinter Cell ve Assassin’s Creed gibi oyunları geride bırakmayı başaran oyun şimdiden Ubisoft’un en büyük kozları arasına girmiş durumda.
division
Çevrim içi odaklı bir oyun olmasına rağmen inanılmaz ilgi gören The Division, hatırlanacağı üzere ön sipariş rakamlarıyla bile birçok oyunun çıkış yaptıktan sonraki satış rakamlarının önüne geçmeyi başarmıştı.

teknoloji hattı
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir