The Shift Sneaker

The Shift Sneaker, Akıllı Ayakkabı !

Tech Kafa 06 Tem 2015 Teknoloji  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Giyilebilir teknoloji, ürünleri gün geçtikçe piyasaya değişik hal ve şekillerde çıkmaya devam ediyor. Özellikle 2015 yılında patlama yaşayan giyilebilir teknoloji ürünleri gerçekten hayatımızı olumlu yönde çok büyük bir şekilde etkiliyor. Programlar, bildirimler, sağlık durumu gibi bir çok özelliği üstümüzde bu sayede giyerek taşıyabiliyoruz.

Daha çok ”bu kıyafetin altına hangi renk ayakkabı alsam?” gibi sorulara The Shift Sneaker ile son geliyor .
Teknoloji artık hayatımızın her alanına burnunu sokmaya devam ediyor. Hatta üzerimize giymeye başladığımız giyilebilir teknolojik cihazlar artık bizlere çok normal sıradan bir davranış gibi geliyor. Ancak The Shift Sneaker ismindeki ürün giyilebilir teknoloji statüsünü bir tık daha ilerletme yolunda gayet kararlı gibi duruyor.

The Shift Sneaker adlı bu ürün, içinde barındırdığı LED teknoloji sayesinde ayakkabınızın rengini dilediğiniz üzere değiştirebilmenizi sağlıyor. Ayakkabı malzemesinin direk olarak içine gizlenen LED ampullerin kontrolünü ise akıllı taşınabilir telefonunuzdaki bir uygulama ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

The Shift Sneaker-app

Uygulamasında bulunan “kendi tasarımınızı yaratma” seçeneği sayesinde ayakkabınıza uyguladığınız tasarımları başkalarıyla da paylaşabiliyorsunuz. Üstelik uygulamanın içinde özel tasarlanmış renk kombinasyonlarını satın alarak kullanma fırsatınız bile oluyor.

Ayakkabılar çok çabuk darbe alan ve zarar gören ürünler olduğu için istenmeyen durumlara yol açacağı henüz belli değil. Fakat The Shift Sneaker isimli giyilebilir akıllı teknoloji ürünü ayakkabılar dizayn aşamasını geçip, ulaşılabilir olduğu zaman bizce (özellikle bayan kullanıcılar tarafından) çok fazla ilgi göreceği kesin.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
gopro-hero-4-ses-sorunu
GoPro Hero 4 ses problemine çözüm
Flight Radar24 uçak takip sistemi
Flight Radar24 uçak takip sistemi
blackberry-hamburg-modeli
BlackBerry Hamburg Teknik Özellikleri Nasıl Olacak ?
bukulebilir-telefon
Dünyanın İlk Bükülebilir Telefonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir