witcher

The Witcher 3 Oyun Modları Yakında

16 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çıkışı ile birlikte hem serinin hayranlarını hem de seriye uzak olan oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran ve yılın oyunu ödüllerinin en güçlü adaylarından biri olan CD Projekt RED’in son yapımı The Witcher 3 Wild Hunt için yeni bir oyun modunun geldiği doğrulandı.

Özellikle uzunluğu konusunda insanları kendine bağlayan Witcher üçlemesinde son oyun Wild Hunt artık yeni oyun modlarına kavuşabilecek. New Game Plus adı verilen yeni mod ile birlikte oyunu bitiren kullanıcılar, oyuna yeniden başlayabilecek ve çok daha güçlü yaratıklar ve ekipmanlar ile karşı karşıya kalacak. Oyunun yeni hikaye ek paketi çıkmadan önce The Witcher 3 açlığımızı bir nebze olsun durdurabilecek olan yeni mod’un yüksek ihtimalle önümüzdeki hafta oyunculara sunulması bekleniyor.

The Witcher 3: Wild Hunt için çıkışını yapacak ilk mod olan ve New Game Plus isimli bu oyun modunda her ne kadar hikaye anlamında yenilikler olmayacak olsa bile bir çok farklı yaratık ve ekipman ile birlikte oyunu baştan oynamak isteyebilirsiniz. Daha sonralarında ise hikayeler için ekstra seçenek modları ve DLC paketlerinin sözünü veren ekip bakalım oyunu daha ne kadar süre için oynanabilir hale getirmeyi başarabilecek. Hikayesi çok uzun olmasından dolayı hala bazı oyuncular tarafından bitirilmemiş olsa bile hayranları için hala yeterince uzun olmayan oyunda bu modlar ile daha uzun süre vakit geçirebileceğiz. Umuyoruz ki bu şekilde daha bir çok mod çıkar oyunu doya doya daha uzun sürelerde oynayabiliriz.

teknoloji hattı
Etiketler:,
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir