The-Witcher-Adventure-Game-Artwork

The Witcher Adventure Maceracıları Bekliyor

Tech Kafa 30 Kas 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ülkemizde pek fazla oynayanı bulunmasa bile, dünya üzerinde masaüstü oyunları seven büyük bir kitle bulunmakta. Kutu oyunları olarak da bilinen masaüstü oyun piyasasında çıkış yapan The Witcher Adventure ise, oyunu kutulu olarak alma imkanı bulunmayan oyuncuları da düşünerek, dijital platformda da çıkış yapıyor.

Witcher dünyasında geçen macerada, The Witcher serisinde yakından tanıdığımız dört karakter olan Geralt of Rivia, Triss Merigold, Yarpen Zigrin veya Dandelion karakterlerinden birisini kontrol ediyoruz.

Her defasında farklı bir macera sunmayı vaat eden The Witcher Adventure tam 280 kart ve 30 farklı canavarı bünyesinde bulunduruyor. İsterseniz tek başınıza, isterseniz arkadaşlarınızı toplayıp aynı evde oynayabileceğiniz The Witcher Adventure, online oyun moduyla dünyadaki diğer oyuncularla da maceralara atılabilmenizi sağlıyor.

iOS ve Android sürümleri de bulunan oyunu PC üzerinden 16 Türk Lirası fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz. Oyunun orjinal kutulu versiyonu ise ülkemizde bulunmuyor. Amazon üzerinden 49 dolara satılıyor.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
xcom-2-oyun-hilesi-2016-2
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir