Tony-Hawks-Pro-Skater

Tony Hawk’s Pro Skater 5 Duyuruldu

06 May 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eğer küçüklüğünüzde PSOne kullandıysanız o zaman Tony Hawk’s Pro Skater serisinin sizde yeri ayrıdır. Tarihin en iyi ekstrem spor simülatörü olarak gösteriler Tony Hawk’s Pro Skater, 2002’de çıkan dördüncü oyunundan beri ortada yoktu. En son ilk oyunun remake’i ile karşımıza çıkan serinin yeni oyunu Tony Hawk’s Pro Skater 5 duyuruldu.

2007’de çıkan Tony Hawk’s Proving Ground‘dan sonra çıkacak ilk ana seri oyunu olan ve Neversoft’un yapmayacağı ilk Pro Skater oyunu olacak olan Pro Skater 5, seride bir ilk olan power up‘lar içerecek. Gelen bilgilere göre roket dahi atabileceğimiz görevler bulunurken ayrıca tek kişilik ya da co-op oynanabilen görevler içerecek. Yani oyunun mekanikleri Tony Hawk’s Pro Skater‘dan ziyade biraz Tony Hawk’s Underground’a benzeyecek.

Oyunda ayrıca kendi kaykaycımızı yapabileceğimiz Create-A-Skater modu ve Tony Hawk’s American Wasteland‘den beri oyunda yer almayan, kendi kaykay sahanızı yapabileceğiniz Create-A-Park modu yer alacak.

Tony Hawk’s Pro Skater 5‘ta Tony Hawk’ın yanında Nyjah Huston, Aaon Homoki, Ishod Wai ve daha pek çok ünlü kaykaycıyla oynayabileceğiz. Robomodo tarafından geliştirilen oyun bu yılın sonunda PC, PS4 ve XBOX One için çıkış yapacak oyun ilerleyen zamanlarda ise XBOX 360 ve PS3 için çıkışını yapacak. Ancak henüz kesin bir çıkış tarihi olmamakla beraber PC sürümünün çıkıp çıkmayacağı da kesin değil. Oyun hakkında yeni bilgilerin ise Activision‘ın E3 konferansında verilmesi bekleniyor.

 

teknoloji hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir