Türk Oyunu Voidrunner’ın Yeni Videosu Geldi

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

RealityArts adlı oyun stüdyosu tarafından geliştirilmesine durmadan devam edilen Voidrunner adlı Türk yapımı yeni oyun, geçtiğimiz günlerde Greenlight üstünden yeterli bir miktarda oyu alarak, Steam üstünden yayınlanmaya hak kazandığını doğrulayarak bir çok oyuncuyu sevindirmişti.

Bu kazanımın üzerine yeni oyunun yapımcıları beklentileri azıcık daha arttırmaya yönelik, oyuncular için bir video daha yayınladı.

Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak geliştirilen bu yeni piyasaya çıkacak oyunda amacımız bir parkurun sonuna ulaşılabilinecek en kısa şekilde ulaşmaya çalışmak. Kulağa çok basit ve hemen bitirilebilecek bir kapasitede gibi gözüken oyunun oynanışı tam olarak bu değil: Oyuncular sahip olduğu bütün reflekslerini konuşturmalı ve sektör içerisinde kendilerine has küçük stratejiler yapmalılar.

Yakın bir zaman sonrasında bu yeni oyun için bir Kickstarter kampanyasının başlatılması da beklenirken, Voidrunner’ın çok büyük başarıya ulaşabilecek yeni bir oyun olarak Steam üzerinde yer alacağını da söylemeden geçmemek gerek. Yakın bir zaman içinde oyun piyasasına sürülmesi beklenen yeni oyun için yayınlanan son videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir