Türk Yapımı Korku Oyunu Palyaço Evi Yayınlandı

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her geçen sıra yeni korku oyunları piyasaya çıkarak oyuncuların “korku – gerilim” kategorisinde çok farklı oyunlara tanık olmasını sağlıyor. Özellikle son günlerde piyasaya çıkan korku dolu oyunlar gerçekten uyku kaçırmaya ve insanı gergin halat gibi yapmaya yetiyor da artıyor bile. Türk yapımı oyunlar kategorisine eklenen yeni korku dolu oyun ise Palyaço Evi oldu. Kısa bir süre önce oyun severlere Self isminde oyunuyla tehlike, korku ve gerilimi  bizlerin karşısına direk olarak çıkaran Ahmet K. yiğit adlı bağımsız Türk oyun geliştiricisi tarafından yayınlanan bu yeni oyun, az çok ürkütücü ve aşırı görünüyor.

Aslen Game Studios ismiyle oyunlar yayınlamaya devam bağımsız olarak çalışan Türk yapımcı, Palyaço Evi ile bizlere uykusuz günler yaşatacak. Bu yeni Türk yapımı korku oyunu Palyaço evinde hedefimiz ise manyak palyaçolar ile mahmul o evden kaçmaya, canımızı kurtarmaya çalışmak.

Palyaço Evi isimli mobil platformlarda hali hazırda PC, iOS, Android ve WindowsPhone için parasız olarak oynanabilir durumda. Fakat yapımcının bizlerden bir ricası var: Oyunu Steam üzerinden bile parasız olarak yayınlamak istiyor. Bunun içinde Steam Greenlight sayfasından oyunu beğenmeniz gerekli olacak.

Oyunun lansman videosunu ise hemen sayfanın altından izleyebilirsiniz.

“Türk Yapımı Korku Oyunu Palyaço Evi Yayınlandı” için 8 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir