Twitter Arka Plan Görselleri Kalkıyor

Tech Kafa 21 Tem 2015 Teknoloji  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Twitter aldığı radikal bir kararla birlikte profil, haber akışı ve grup sayfalarında belirlenebilen arka plan görsellerini kaldıracağını açıkladı.

Twitter arka plan görselleri hala daha ayarlar kısmından eklenebiliyor olsa da bundan sonrası için yalnızca tekil profil sayfalarında ve grup akışlarında görünüyor olacak.

Twitter’ın aldığı bu ani karar için birçok kullanıcı tepki göstermeye başlasa bile Twitter’ın konu ile ilgili kesin bir açıklaması henüz gün yüzüne çıkmadı. Twitter aldığı bu ani kararın daha önce de MySpace özelleştirilmiş sayfalar ile özgün tasarımın çok fazla değişmesi ve karmaşıklaşması yönündeki değişikliği ile aynı nedene sahip olduğu düşünülüyor.

Bildiğiniz gibi Twitter arka plan görselleri için seçilen fotoğraflar belirlenen çözünürlükte olmadığı zaman ana sayfa akışı ve profil sayfalarında aşağıya doğru indikçe tekrar eden görseller ile devam ediyordu. Anlaşılan Twitter, aldığı radikal karar ile tasarımını sabitlemeyi ve kullanıcıların Twitter deneyimlerini ve algısını sabitlemeye çalışıyor.

teknoloji hattı
Etiketler:,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Twitter uygulaması APK indir
Twitter da anket yapma
Twitter gece modu
Twitter şifre mi unuttum 2016
Twitter Şifremi Unuttum 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir