Twitter Offers ile İndirimler Doğrudan Twitter Üzerinde

Tech Kafa 26 Kas 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Twitter sayfanızı yeterince kontrol etmediğinize karar veren Twitter, gözlerinizi haber akışından ayırmanızı daha da zor hale getirecek yeni bir sistem ile karşımıza çıkıyor.

Twitter Offers ismi verilen bu sistem ile birlikte satıcılar Twitter kartları olarak ekleyebilecekleri indirimler yerleştirecek ve bunları tweet olarak gönderebilecek. Eğer hoşunuza giden bir indirim görürseniz teklifi kabul edebilecek ve kredi kartınız ile teklifi kullanabileceksiniz. Herhangi bir kupon veya telefonunuza indirilecek yeni bir uygulama istemiyor.

1125_twitterOffers_Screenshothead-798x310

 

Twitter hesabınıza bir kredi kartını bağlıyor ve ileride de bu kartı kullanabiliyorsunuz. Twitter‘ın açıklamasına göre bu sistem satıcılar için de gayet güzel. “Sistemi satıcıların varolan ödeme yöntemleri ile yapmasını sağladık. Satın alım sürecinde hiç bir değişiklik yok, herhangi bir eleman eğitim ihtiyacı veya yeni yazılım/donanım ihtiyacı duyulmuyor. Twitter’ın alıcı kitleyi seçme yeteneği sayesinde kampanyalarınız doğru kitleye ulaşabilir.” açıklaması yapılıyor.

Sistem şu an için sadece Birleşik Devletler üzerinde aktif olarak çalışıyor. Tatil dönemi alışverişi de başladığına göre, sistemin nasıl işlediğini ve sonuçlarını bu ay içerisinde görmemiz mümkün olacaktır.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir