Twitter’a Doğum Günü Özelliği Geldi

08 Tem 2015 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tıpkı bir facebook gibi ünlü ve popüler olarak aktif kullanılan sosyal medya devi Twitter yeni özellikler katmaya devam ediyor. Twitter yeni özelliğini duyurdu ve bu eklenen yeni özellik ise artık Twitter kullanıcıların doğum günlerini kutlayacak. Resmi Twitter blogu üzerinden buyurulan bu özellik ile artık doğum günlerini twitter üzerinden kutlanabilecek.

Hanesine yeni özellikler katmak için devamlı çalışan twitter yetkilileri hatırlarsak geçtiğimiz günlerde İOS platformundaki tasarımı yenilemişti. Yeni tasarım ile twitter paylaşım ekranında taslak ve hesap seçme butonları eklendi. Ayrıca twitter reklamlarını profilinizde yönetebilmeniz için bazı kolaylıklar sağladı. Daha sonra tıpkı facebook gibi video üzerinde çalışmalar sürüdüren ve nihayet otomatik video oynatma özelliğini hanesine katmıştı.

Bu özelliklerin ardından artık #İyikiDoğdun gibi bazı etiketler kullanan kullanıcılar artık doğum günlerini kutlayabilecek. Kayıt olurken veya sonradan düzenlediğini doğum günü tarihinizde Twitter, doğum gününüzü balonlar ile kutlayacak. Son olarak hatırlatırsak Edit Profile kısımından veya profilinizi düzenle kısmına basarak doğum günü tarihinizi ve kimlerin göreceğini ayarlayabilirsiniz.

teknoloji hattı
Etiketler:
Avea Turkcell Vodofone internet bağlantı sorunu
Avea Turkcell Vodafone internet bağlantı sorunu
Twitter uygulaması APK indir
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
İnternetin hızını ölçme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir