Ubisoft’tan Unity Oyuncularına Çözümü Arkadaş Listenizi Silin

Tech Kafa 22 Kas 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her firma oyunlarındaki sorunları çözmek için çeşitli seçenekler sunuyor fakat uzun süredir Ubisoft’ın önerisi gibisini görmemiştik.

Ubisoft‘un son oyunu Assassin’s Creed: Unity, hepimizin bildiği gibi, çıktığı günden beri sorunlarla boğuşuyor. Bu sorunlardan birisi ise oyunun ana menüde çökmesi. Ubisoft bu soruna çok yaratıcı bir çözüm bulmuş. Arkadaş listenizdeki herkesi silin.

Assassin’s Creed: Unity‘nin hatalarına çözümler sunan resmi Ubisoft sitesinde “ana menüde ‘continue’ düğmesine basıldığından oyunun çökmesi problemi” olduğu belirtiliyorum.

2556463-acu_screen_crowdcombat_e3_140609_4pmpst_1402143765

Şu anda çökme sorununu gidermek için bir güncelleme hazırlanıyor, fakat henüz böyle bir problem ile karşılaşmadıysanız yapabileceğiniz iki şey var. İlk olarak oyundaki hiç bir oyuncuyu arkadaş listenize eklemeyin. İkincisi ise, eğer herhangi birini eklemişseniz, hepsini listenizden kaldırın. 

Eğer listenizi nasıl temizleyeceğinizi bilmiyorsanız “My Brotherhood > My Contacts > Game Contacts (using RB/R1) > Focus on a Contact (LS) > More Actions (Y/Triangle) > Remove from contacts” şeklinde ilerleyebilirsiniz.

Neredeyse büyük kısmını multiplayer üzerine kurmuş ve pazarlamasında multiplayer üzerine yoğunlaşmış bir oyunda tüm arkadaş listenizi silmenin ne kadar mantıklı olduğu tartışılır. En azından, bunları yaparak, bir çözüm gelene kadar tek başınıza oyun oynamanıza müsade ediliyor. Gerçi bu çözümün işe yarayacağı da kesin değil. O zaman Ubisoft’a bir ticket açıp cevap beklemek durumundasınız.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir