Uluslararası Wildcard LoL TV de

21 Nis 2015 League of Legends  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uluslarara IWCI Wildcard Turnuvası herkesin bildiği gibi İstanbul’da gerçekleşiyor.Turnuva şu saatlerde başlamış bulunmakta , 7 ülkenin temsilcilerinin karşı karşıya geleceği turnuvada Türkiye’yi Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali Şampiyonu Beşiktaş temsil edecek.

Salı günü başlayacak karşılaşmalar, hafta içi her gün 17.00’dan itibaren canlı yayında LoL TV ekranlarında olacak. Turnuvanın Volkswagen Arena’da oynanacak finali ise Cumartesi günü yine 17.00’dan itibaren canlı yayınlanacak.

Uluslararası Özel Wild Card Turnuvası heyecanına, Cuma günü 12.00’da yayınlanacak LCK (Kore Ligi) karşılaşmaları ve Pazar sabahı 09.00’dan itibaren usta yorumcu Kaan Kural’ın anlatımıyla yayınlanacak LPL (Çin Ligi) Finalleri eşlik edecek.

  Katılacak Takımlar

  • Beşiktaş
  • INTZ Team
  • Hard Ramdom
  • Bangkok Titans
  • Kaos Latin Game
  • DetonnatioN FocusMe
  • Chiefs ESC

Bizi temsil eden Beşiktaş’ımızın rakipleri her ne kadar kolay rakipler gibi görünseler de temsilcimizin bu rakipleri hafife almamalı içlerinde bir kaç takım gayet tehlikeli rakipler neler yapacakları belli olmayan her an her şeyi yapabilecek kapasiteye sahip takımlar.Fakat temsilcimiz bu takımları alt edebilecek bir kadroya sahip özellikler Energy ve Nardeus gibi iki yetenekli oyuncuya sahip bir takım , Dumbledodge ve Thaldrin gibi iki destekleyici oyuncu ile birlikte başarılı bir sonuca imza atacaklarından eminiz.

Temsilcimize yapacağı tüm maçlarda rakipleri karşısında başarılı olması ve bu özel turnuvayı kazanarak Sezon Ortası Turnuvasına hak kazanması dileklerimizle Başarılar Dileriz.

 

teknoloji hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir