Uncharted 4: A Thief’s End’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uncharted serisi bilindiği gibi Naughty Dog tarafından Playstation serisi için özel çıkartılan bir oyun. İlk oyunu 2007’de çıkan ve oyuncuları kendine hayran bırakan serinin 4.oyunu (PS Vita da dahil edilirse 6.) Uncharted 4: A Thief’s End’in piyasaya çıkış tarihi açıklandı.

Nathan Drake adındaki başkahramanın etrafında dönen oyunda Nathan, modern bir hazine avcısı ve aksiyon ustası rolünü üstleniyor. Oyunda çeşitli tarihsel gizemleri ortaya çıkartmaya çalışıyoruz.

Oynayış olarak platform tabanlı olmasının yanı sıra keşif, çevredeki bulmacaları çözme, 3.şahıs bakış açısından dövüş ve hafif derecede gizlenmiş eşyalar içeriyor.

Sony Entertainment tarafından dağıtımı yapılan ve şimdiye kadar sayısız ödül ve derece kazanan oyun serisinin 2 çizgi filmi, 1 romanı ve 1 tane de uzun metrajlı filmi çıktı.

E3 2015‘te ise yukarıdaki videoyu herkes büyük heyecanla izlemişti. Playstation 4’e özel çıkacak Uncharted 4: A Thief’s End‘in çıkış tarihi de açıklandı.

Naughty Dog‘un yaptığı açıklamaya göre oyun, 18 Mart 2016 tarihinde Playstation 4 oyuncularıyla buluşacak.

Oyun dijital indirmenin yanı sıra dvd versiyonu, özel versiyon ve kolleksiyon versiyonu olarak da raflara çıkacak.

uncharted 4 a thief's end special editionSpecial Edition versiyonu 80$’lık fiyatıyla özel tasarım bir kutuya sahip olacak ve kutu içerisinde 48 sayfadan oluşan bir kitap, çeşitli çıkartmalar ve multiplayer modu için indirilebilir içerikler mevcut olacak.uncharted 4 a thief's end collector's edition

Collector’s Edition paketi ise 120 dolarlık fiyatıyla Special Edition paketine ek olarak 12″ boyutunda Gentle Giant imzalı Nathan Drake figürü ve ekstra indirilebilir içerikle bizleri bekliyor olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

destek hattı