Uncharted 4 Türkçe Olacak

10 Ara 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PlayStation 4’e özel olarak gelecek olan Uncharted 4, Türkçe dublaj ve altyazı desteği ile gelecek. İşte Uncharted 4’ü seslendirecek ünlü isimler! PlayStation 3 için özel çıkan Uncharted, oyun dünyasına giriş yaptıktan sonra, büyük bir oyuncu kitlesi tarafından benimsenmiş ve sevilmişti. Geçtiğimiz aylarda ise, Nathan Drale Collection isimli bir bundle ile serinin ilk üç oyununu PlayStation 4’te oynama fırsatına erişmiştik.

Serinin son oyunu Uncharted 4: A Thief’s End, 18 Mart 2016’da raflardaki yerini alacak. Sevindirici haber ise, Uncharted 4’ün Türkçe dil desteğiyle gelecek olması. Üstelik sadece altyazı değil, Türkçe dublaj da oyun içinde yer alacak. Zaten Sony’nin Türkçe dil seçeneğini oyunlarına eklediğini biliyoruz. Uncharted 3 de Türkçe olarak çıkmış ve bizi sevindirmişti. Tabii Türkçe dil seçeneği ile çıkan oyunlardan bahsetmişken Killzone 3’ü de es geçmeyelim.

Uncharted 4: A Thief’s End dublaj ekibi ise, Uncharted 3: Drake’s Deception ekibiyle aynı. Okan Yalabık, Ege Aydan, Dolunay Soysert, Kadir Özübek, Talha Sayar, Rıza Karaağaçlı ve Ceyda Düvenci gibi ünlü isimleri içinde barındıran Uncharted 4 dublaj ekibinin kusursuz bir işe imza atması bekleniyor.

teknoloji hattı
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir