Uncharted: The Nathan Drake Collection Duyuruldu

05 Haz 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PS4’ünüzü açın, halihazırda PS3’te oynadığınız oyunlar PS4’ünüze gelmeye devam ediyor ve bu kez haber yine Naughty Dog‘dan. Geçtiğimiz gün Playstation Store‘da ortaya çıkan Uncharted: The Nathan Drake Collection nihayet resmiyet kazandı. Uncharted: The Nathan Drake Collection, 9 Ekim‘de yepyeni özellikler ve ekstralarla beraber PS4‘e geliyor.

Serinin orijinal yapımcısı Naughty Dog ve Bluepoint Games tarafından geliştirilen HD paket serinin ilk üç oyunu Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception‘ı içeriyor. Doğrudan bir port olmayacak olan bu oyunlar PS4’ün grafik desteği ile yeniden modellenilerek 1080p/60FPS desteği ile çıkış yapacak. Zaten bu HD Remastered olayını çok iyi becerebilen iki şirketten biri Naughty Dog (Diğeri de Square Enix. Biz demiyoruz, otoriteler diyor). Bu paketle beraber oyuna “fotoğraf modu” ve yeni trophy‘ler (achievement) ekleniyor.

Tabii ki bu paketle elde edeceğimiz şeyler sadece oyunlarla sınırlı değil. Bu paketi ön sipariş ile aldığınız takdirde “The Nathan Drake Pack” isimli bir singleplayer paketi de kazanıyoruz. Paketin içinde Nathan Drake için 5 adet skin ve iki silah yer alıyor; Golden AK-47 ve Golden 92FS. Oyunu dijital olarak ön sipariş ederseniz ayrıca PS4 için bir hareketli tema da kazanıyorsunuz.

Paketin hiç şüphesiz en büyük bombası ise oyunu satın alanların Uncharted 4: A Thief’s End‘in multiplayer beta‘sına katılma hakkı kazanması. Oyunları daha önceden oynamış insanların sırf bu beta için oyunu satın alacak olması göz ardı edilemeyecek bir gerçek.

Uncharted hayranlarının kaçırmaması gereken Uncharted: The Nathan Drake Collection‘ın duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

teknoloji hattı
Etiketler:
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir