uncharted-drake-collection

Uncharted: The Nathan Drake Collection Multiplayer İçermeyecek

06 Haz 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz gün duyurulan Uncharted: The Nathan Drake Collection, PS4 kullanıcıları tarafından sevinçle karşılanmıştı. PS3‘e çıkan tüm Uncharted oyunlarını içinde barındıracak olan Uncharted: The Nathan Drake Collection, kötü bir haberle karşımıza çıktı bu kez.

İçinde her ne kadar Uncharted 4: A Thief’s End‘in multiplayer beta’sı olsa da koleksiyon içinde multiplayer adı altındaki tek şey maalesef bu olacak. Yapılan açıklamaya göre Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception‘ın multiplayer modları oyundan kesiliyor.

Naughty Dog‘dan Eric Monacelli tarafından yapılan açıklamaya göre PS3’te hala multiplayer olarak Uncharted oynayan oyunculardan tepki görmemek için yeni pakete oyunların multiplayer modlarının eklenmemesi kararı alınmış.

Her ne kadar 2007’de çıkan Uncharted: Drake’s Fortune‘da multiplayer modu olmasa da daha sonra çıkan Uncharted‘larda multiplayer oyunun önemli parçalarından biri haline gelmişti. Uncharted: The Nathan Drake Collection her ne kadar multiplayer’ı kesmiş olsa da single player moduna eklediği 1080p/60FPS görüntü kalitesi ve fotoğraf modu ile bu eksiği bize unutturacak gibi.

Tıpkı The Nathan Drake Collection gibi bir mantıkla çıkış yapan Halo: The Master Chief Collection bu konuya farklı bir açıdan yaklaşmıştı. The Nathan Drake Collection‘ın aksine The Master Chief Collection içinde barındırdığı tüm oyunların multiplayer modlarını geliştirerek oyuna eklemişti. Her ne kadar ilk çıktığında işler istendiği gibi gitmese de daha sonra gelen güncellemelerle oyun daha oynanabilir hale gelmişti.

Ancak şunu unutmayalım; Halo multiplayer modu ile dikkat çeken bir seri ancak Uncharted için multiplayer Halo’daki kadar önemli değil.

Titanfall‘un XBOX 360 sürümünü de geliştiren Bluepoint Games tarafından geliştirilen Uncharted: The Nathan Drake Collection 9 Ekim’de çıkış yapacak.

teknoloji hattı
Etiketler:
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir