uncharted

Uncharted: The Nathan Drake Collection Sızdı

04 Haz 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yeni neslin “eski neslin elden geçirilmiş versiyonu” olduğu bir dönemdeyiz. PS3 ve XBOX 360‘a çıkan oyunların elden geçirilerek PS4 ve XBOX One‘a port’landığı şu dönemde artık yeni bir port’a şaşırmayacak hale geldik. Halo: The Master Chief Collection, Last of Us HD Remastered, God of War 3 HD Remastered… Daha sayamayacağımız onlarca oyunun arasına bir de Uncharted: The Nathan Drake Collection geliyor.

Uzun zamandır söylenti halinde etrafta dolaşan HD Uncharted paketi, Playstation Store‘da gözükmesiyle ufaktan kesinlik kazandı gibi. Playstation Store‘dan sızdığı iddia edilen görsele göre Uncharted: The Nathan Drake Collection resmen geliyor, hatta kapak görseli bile hazırlanmış durumda.uncharted-ndc

Peki bu pakette neler olacak? Şu an için beklenen oyunlar Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Tieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception olsa da belki Uncharted’ın PS Vita’daki tek oyunu Uncharted: Golden Abyss de bu pakete dahil olabilir gibi.

Şimdilik konuyla ilgili hala Sony‘den ya da Naughty Dog‘dan bir açıklama yok, büyük ihtimalle beklenen duyuru Sony’nin 16 Haziran Salı Türkiye saati ile 04:00’da başlayacak olan E3 konferansında gerçekleştirilecek. E3 ile ilgili haberleri yine Tech Kafa’dan takip edebilirsiniz, bizden ayrılmayın.

teknoloji hattı
Etiketler:
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir