Viber Chrome OS İçin Yayınlandı

22 May 2015 Google  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft Windows ile pazardaki liderliğini halaylar eşliğinde sürdüredursun, diğer işletim sistemleri kendilerini geliştirmeye ve büyümeye devam ediyor. Büyük potansiyeli olan işletim sistemlerinden biri olan Chrome OS, Viber‘ı da yanına alarak gücüne güç kattı.

Chrome OS donanımsal olarak HP, Lenovo, Asus, Acer, Dell ve daha pek çok marka tarafından desteklenirken, yazılım tarafı da gelişmeye devam ediyor. Bir yıl içinde Google Play Store’daki çoğu oyunu bünyesine toplayan Chrome OS için geliştiriciler hızını kesmeden destek veriyor.

Bu geliştiricilerin en yenisi ise WhatsApp ve WeChat‘in rakibi Viber. Geçtiğimiz yıl Rakuten tarafından satın alınan Viber Chrome OS için yayınlanarak şu an için en fazla platformda yer alan anlık mesajlaşma ve arama uygulaması oldu. WhatsApp henüz Windows‘la bile kullanılamazken, Viber popüler mobil işletim sistemlerinin yanı sıra, PC,Mac, Linux ve son olarak Chrome OS ile çalışan bilgisayarlarda bile kullanılabiliyor.

Sesli ve görüntülü arama yapma, mesaj ve dosya gönderebilme özelliklerine sahip Viber, ücretli kullanıldığında en iyi deneyimi sunan uygulamalardan biri. Chrome OS için Viber‘ı, buraya tıklayarak ücretsiz indirip deneyebilirsiniz.

teknoloji hattı
Etiketler:
Google duo ile whatsapp a veda edin
Google duo ne zaman çıkacak
Google hesap güvenliği sağlama
Google play store’dan kaç tane uygulama indirdim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir