warcraft

Warcraft 4 Gelir mi?

16 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gamescom’da World of Warcraft ek paketini duyuran pek de büyük bir sürprize imza atmayan Blizzard, bugün yapılan açıklama ile gündemi sarsacak gibi gözüküyor. Bunun yanında Starcraft 2 için yeni bir ek paketi de duyuran Blizzard, Legacy of Void’in yapımcılarından biri olan Tim Morten, ek paketin geliştirme aşamasının tamamlandığını, test aşamasına geçildiğini ve bundan sonra nasıl bir plan izleyeceklerini, neler yapabileceklerini düşünmeye başladıklarını açıklamadı.

Bunların yanında Morten’in yaptığı açıklamalarda “İnsanların Warcraft evreninde geçen yeni bir RTS oyunu istediklerini duymak gerçekten mutluluk verici. Şuan için net birşey söylemeyesek de, sonraki adında Warcraft’ı, Starcraft’ı, hatta yeni bir fikri bile düşünebiliriz. Şuan için her şey mümkün, ama kesin birşey yok.” dedi.

Buradan anlayabileceğimiz üzere Blizzard, Starcraft’ın başarısının ardıdan, yeni bir Warcraft oyunu için oyuncuları küçük küçük yoklamaya başlamış. Umuyoruz ki bu yoklamalar sonuç getirir ve Warcraft efsanesini yeniden ve yeni nesilde tadabiliriz.

Eğer Warcraft gibi bir başyapıtın 4. oyunu çıkarsa eminiz ki oyun ve strateji dünyasında çok farklı bir çağa geçiş yapabiliriz diyebiliriz. Ek paketlerin yanında yeni bir oyunun çıkabileceğini kapalı bir şekilde bize söyleyen Blizzard ekibi, her ne kadar tam olarak bir isim vermese de ya da detaylı bir açıklama yapmamış olsa dahi bizim için daha çok Warcraft evreni görebileceğimiz anlamına gelmesi bile umut verici bir olay diyebiliriz.

teknoloji hattı
Etiketler:,
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir