warcraft

Warcraft Filminin Fragman Tarihi Belli Oldu

12 Tem 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eğer haberlerimizi takip ediyorsanız şu anda bir Warcraft filminin yapılıyor olduğunu ve gelecek yıl gösterime gireceğini bilirsiniz. Uzun yıllardır gündemde olan filmin çekimlerine geçtiğimiz yıl başlanmış, yine geçtiğimiz yıllarda son bulmuştu. Neredeyse bir senedir prodüksiyon sürecinde olan filmin oyuncu kadrosu dışındaki ilk elle tutulur bilgiler nihayet gelmeye başladı.

Filmin yönetmeni Duncan Jones, merakla beklenen Warcraft filminin ilk fragmanının ne zaman yayınlanacağının müjdesini kendi Twitter hesabı üzerinden verdi. Jones’un attığı tweet’e göre ilk fragman bu yılın Kasım ayında yayınlanacak. Bu sırada filmle ilgili yeni bilgiler de filmin Comic Con panelinde açıklanmaya başlandı. Özellikle film için yayınlanan iki posterden birinin Horde, birinin ise Alliance tarafını gösteriyor oluşu filmin yapmaya çalıştığı şeyi gözler önüne seriyor. Film için yayınlanan ilk iki poster de aynı şekilde hem Alliance, hem de Horde tarafını ayrı ayrı temsil ediyordu.

2006’da duyurulan ancak 2014’e kadar bir türlü yapımına başlanamayan Warcraft bizi Alliance ve Horde ordularının Azeroth üzerindeki uzun süreli çarpışmalarının ilk yıllarına götürecek ve bu olayları her iki tarafın perspektifinden de eşit bir şekilde anlatarak daha önce çok az filmin yapmaya çalıştığı bir şeyi hayata geçirmeye çalışacak.

Travis Fimmel (Vikings), Dominic Cooper (Agent Carter, Need for Speed), Clancy Brown (Highlander, Spongebob Squarepants) ve Robert Kazinsky (True Blood) gibi yıldız isimlerin yer aldığı film herhangi bir ertelemeye daha maruz kalmazsa 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek.

teknoloji hattı
Etiketler:
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir