highmaul

Warlords of Dreanor Raidleri Açılıyor

Tech Kafa 02 Ara 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Warlords of Dreanor çıkalı bir süre geçti. Bu sırada level atlayalım, Garrison’u geliştirelim, item toplayalım derken Raidler’in açılma zamanı geldi bile. Yarın yani 03.12.2014’te raidler açılacak. Raidlere katılmak için minimum item level 630+’u bütün raider oyuncular topladı sayılır. Şimdi ise geri sayım başladı. Top guildler olsun, LFR yapacak oyuncular olsun herkes Warlords of Drenaor‘un ilk raidi “Hihgmaul“un açılması için heyecanla bekliyorlar. Tam Highmaul açılmadan önce hep birlikte bir göz atalım isterseniz.

Highmaul, Nargrand bölgesinde bulunuyor. Girişi dahil olmak üzere altı katı ve hartiası var. Son boss olan Imperator Mar’gok’a ulaşmak için tıpkı Lich King‘deki gibi bir teleporterdan geçiliyor. Boss taktikleri WoD öncesi PTR’den biliniyor olsa da fightların yerine oturması bir süre alacaktır. Ortam ise Pandaria‘nın havasından çok değişik, raid haritası ise göz korkutacak büyüklükte.

highmaul complete map

Bosslar ise aşağıda resimlerini gördüğünüz üzere sıralanıyor. İlk bossumuz bizzat WoD‘un açılışında gördüğümüz Kargath. İkinci boss The Butcher ise tamamen Diablo‘dan aılınıp buraya koyulmuş gibi duruyor, tabii ki Blizzard böyle şeyleri çok seviyor. Üçünü bossumuz Tectus Dreanor’u yaratan yeryüzü gücü sayesinde koatik güçlerin maddeleşmiş hali. Dördüncü boss Brackenspore kötüleşmiş bir fungal giant. Beşinci bosslar ise Twin Ogrons – yani Pol ve Phemos, Imperator Mar’gok’un kişisel korumaları. Altıncı boss Ko’ragh Nagrand’taki mystreious relic çıkartılırken hayatta kalan tek ogre. Ve son boss Imperator Mar’gok ise Gorian imparatorluğu ve Highmaul’un yöneticisi.

highmaul all bosses

Oyuncular yarına kadar heyecanla raidlerin açılmasını bekledikten sonra umarız ki expansionun başında yaşanılan bir çökme durumu daha olmaz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir