WatchOS 2’ye Son Zamanlar

16 Ağu 2015 Apple  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hepiniz biliyorsunuz ki Apple, iPhone’ları ile kalibrasyon ayarları yapılmış bir akıllı saat çıkardı. Bu saat ile isterseniz telefonunuza gelen çağrıları yönetebilir, isterseniz müziğinizi değiştirebilir, isterseniz fotoğraflarınızı kontrol edebilirdiniz. Bunun yanında kalp ritim sensörü gibi farklı özellikleri de olan Apple Watch için yeni bir yazılım güncellemesi geliyor. WatchOS isimli olan işletim sistemine sahip olan kol saatine şimdi de WatchOS 2 isimli güncelleme ile yeni özellikler getiriliyor.

Apple’ın Watch için sunduğu WatchOS 2 beta sürümlerinden beşincisine kavuşmuşken, sonbaharda son halini alması bekleniyor. Yeni işletim sistemiyle birlikte yeni özelliklere de kavuşacak olan Apple Watch, böylece daha çekici bir hal alacak gibi. Şu an WatchOS 2 Beta 5 geliştiriciler tarafından indirmeye açık halde bekliyor. Yeni gelen özellikler arasında ise Time Lapse saat arayüzlerinin yanı sıra müzik uygulamasına gelen yenilikler dikkat çekiyor. Şimdi Çalınıyor ekranına ses seviyesini ve dinlenilen şarkının kaynağını gösteren bir gösterge yer alıyor.

Time Lapse ekranında Hong Kong, Londra, New York ve Şangay gibi şehirlerin arasında artık Paris’i de ekleyen Apple, bunların yanında yeni gelen güncelleme WatchOS 2 ile birlikte üçüncü parti yazılımlara ve üçüncü parti fitness uygulamarına ise özelleştirme ve kişiselleştirme seçenekleri sunacak. Tüm Apple hayranları ile birlikte sonbaharda bu yeni gelecek duyuruları ve güncellemeleri bekliyor olacağız. Bakalım Apple yine uzun süredir koruduğu üzere beklentileri verebilecek mi…

 

teknoloji hattı
Etiketler:, ,
iTunes Apple Music Playlist Nasıl Kullanılır
iPhone 7 Hard Reset
İos 10 güncelleme ve yükseltme nasıl yapılır
whatsapp reklamlarını kaldırma ios apple

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir