WhatsApp Grup Sohbetine 256 Kişi Girebilecek

06 Şub 2016 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’a gelen güncellemeler ile uygulama dahada kullanışlı hale gelmeye devam ediyor. İOS ve Android platformları için küçük güncelleme yayınlanan resmi güncelleme ile grup sohbetlerindeki kişi limit sayısı arttırıldı. Grup sohbetlerinde maksimum 100 kişi eklenebilirken, yeni gelen güncelleme ile bu rakam 256’a çıktı.

Android Whatsapp 2.12.13 sürümü ile beraber grup sohbet limiti artıyor. Bu güncelleme henüz Windows Phone cihazları için yayınlanmış değil. Güncellemeyle birlikte sohbet servisinin kurumsal kullanıcılar ve daha fazla insanın dahil olduğu sohbet gruplarına ihtiyaç duyan büyük organizasyonlar adına daha cazip hâle gelmesi amaçlanıyor. WhatsApp bir süre önce kullanıcılardan aldığı yıllık abonelik ücretinden de vazgeçmişti.

Dünyanın en popüler sohbet servisleri arasındaki WhatsApp’ın aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyarı geçmiş durumda. Söz konusu kullanıcı tabanı, WhatsApp’ı çevrim içi servisler arasında en büyüklerden biri konumuna geliyor.

teknoloji hattı
Avea Turkcell Vodofone internet bağlantı sorunu
Avea Turkcell Vodafone internet bağlantı sorunu
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
İnternetin hızını ölçme
e-devlet çalışmıyor yada yavaş çalışıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir