Whatsapp Web iOS Sürümü Sonunda Geliyor

Tech Kafa 20 Ağu 2015 iOS  1

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Birçok iPhone kullanıcısının merakla beklediği Whatsapp Web iOS sürümü kısa süre içerisinde iPhone’lara geliyor. Uygulamanın yeni güncellemesinin dağıtımının başladığı ise ilk olarak bir Reddit kullanıcısı tarafından Whatsapp Web internet sitesinde görüntülendi. Şu anda kontrol ettiğinizde iPhone için Whatsapp Web iOS sürümü internet sitesinde gözükmekte.

Güncellemenin dağıtımının başlandığı ancak tüm kullanıcılara ulaşımının biraz daha süreceği de belirtilen bilgiler arasında. Appstore üzerinden uygulamanın güncel versiyonunun çıkıp çıkmadığı sürekli olarak kontrol ediyor olsak da tüm cihazlar için aynı anda gelmeyeceğini, kısa süreli farklar olsa da belirli zaman aralıklarında geleceğini düşünerek sizin de kontrol etmeniz de yarar olduğunu söyleyelim.

facebook müşteri hizmetleri

Whatsapp Web iOS

Belki yarın, belki yarından da yakın diyerek beklediğimiz Whatsapp Web iOS sürümü ile birlikte iPhone kullanıcılarının acısı haline gelen Whatsapp Web kullanımı da tüm cihazlara açılmış olacak. Daha önce güvenlik açıkları nedeniyle Apple’ın karşı çıktığı güncellemenin şimdi neden çıkartıldığı ile ilgili bilgi ise verilmedi.

Anlaşılan Apple ya kullanıcıların ısrarlı şekilde devam eden Whatsapp Web iOS sürümü isteğine karşı çıkamayıp kabul etti yada daha önce tespit edilen sorunlar ortadan kaldırıldı.

iPhone için güncel Whatsapp Web iOS sürümü güncellemesini buradan kontrol edebilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
siri dil değiştirme
iOS 10 Siri Dil değiştirme
whatsapp numara değiştirme iphone 6
İPhone Whatsapp Numara Değiştirme
İPhone SE hard reset
İPhone 6 SE Sıfırlama
App Store Ülke değiştirme Pokemon go
İPhone App Store Ülke bölge değiştirme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir