Wildcard Türkiye’de Gerçekleşicek

07 Nis 2015 League of Legends  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Türkiye’deki ilk uluslararası League of Legends etkinliği Nisan ayında gerçekleşecek. Gerçekleşecek olan Wildcard Turnuvası Türkiye için büyük öneme sahip bu turnuva Türkiye’deki ilk uluslararası E-spor faaliyeti olacak.

Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası, yani IWCI için takımlar Türkiye’de buluşuyor. 21-24 Nisan tarihleri arasında oynanacak maçların ardından büyük finale yükselen iki takım, 25 Nisan Cumartesi günü Volkswagen Arena’da karşılaşacak.

 IWCI’ye Katılacak Takımlar Hangi Bölgelerden Olacak?

Kış Mevsimi Finali’nden zaferle ayrılan takımın ülkemizi temsil edeceği ve Türkiye’de gerçekleşecek ilk uluslararası eSpor etkinliği olma özelliğini taşıyan IWCI’ye katılacak şampiyonlar, şu bölgelerden gelecek:

facebook müşteri hizmetleri
  • Bağımsız Devletler Topluluğu
  • Brezilya
  • Japonya
  • Latin Amerika
  • Okyanusya
  • Türkiye
  • Uzakdoğu Asya

7 Bölgenin Mevsim Finallerini başarı ile bitirmiş olan 7 takım kendi bölgelerini temsil etmek üzere kozlarını  21-23 Nisan tarihleri arasında Riot Games Türkiye ofisinde oynanacak olan grup maçlarının ardından 25 Nisan Cumartesi günü Volkswagen Arena’da IWCI şampiyonu olmak adına paylaşacak.5 günlük dev turnuvanın tüm aşamaları LoL TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Program Nasıl Olacak?

Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası’ndan şampiyonlukla ayrılan takım,Mayıs ayında Amerika’da yapılacak olan Sezon Ortası Özel Turnuva’ya katılım hakkı kazanarak Avrupa LCS, Kuzey Amerika LCS, LCK, LMS ve LPL şampiyonlarıyla karşılaşma fırsatı bulacak.

Etkinliğe Katılan Oyuncular Neler Kazanacak?

Etkinliğe katılan biletli oyuncular, hem Türkiye Sunucusu’nda geçerli 400 RP, hem deIşık Dalgası Vel’Koz kostümü hediyelerinin sahibi olacak.

teknoloji hattı
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir