Will Wright THRED’i Yayınladı

09 May 2015 Apple  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sims, SimCity ve Spore gibi oyunlarla adını video oyunları tarihine altın harflerle yazdıran Will Wright yeni bir sosyal paylaşım uygulaması tanıttı. THRED adındaki bu uygulama, diğer sosyal paylaşım siteleri ve uygulamalarında sevdiğimiz neler varsa hepsini bir araya getiriyor.

Tıpkı Snapchat gibi kullanıcıların kendi hikayelerini paylaştığı uygulamada Facebook gibi sosyal medya sitelerinin vazgeçilmezi olan “beğen, yorum yap, paylaş” aktiviteleri de yerini almış durumda. Instagram ile başlayan “filtre” çılgınlığını da içinde barındıran uygulama özetle kullanıcılardan fotoğraflarını istedikleri gibi düzenleyip onları “hikaye” mantığıyla paylaşmalarını bekliyor. Bir çok özelliği ile Snapchat’ten ilham aldığı gözüken THRED‘e “Snapchat’in Facebook’lu sosyal medya versiyonu” dersek yanlış olmaz sanırım.

Diğer sosyal mecralara göre daha farklı olan THRED bolca Will Wright mizahı ile dikkat çekiyor (hayatınızda bir kez olsun Spore oynadıysanız demek istediğimi anlarsınız). Sadece Facebook, Instagram ve Snapchat‘i örnek almakla yetinmeyen uygulama, tıpkı Foursquare ve Swarm gibi kullanıcıların kendi favori mekanlarını da paylaşmasına olanak sağlıyor. Şu an için sadece AppStore için yayınlanmış olan THRED‘i herhangi bir ücret ödemeden indirebilirsiniz.

teknoloji hattı
Etiketler:
iTunes Apple Music Playlist Nasıl Kullanılır
Avea Turkcell Vodofone internet bağlantı sorunu
Avea Turkcell Vodafone internet bağlantı sorunu
iPhone 7 Hard Reset
İos 10 güncelleme ve yükseltme nasıl yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir