windows gecis

windows 10 a yükseltme için son saatler

Çağrı Merkezi 24 Tem 2016 Windows  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
windows 10 a yükseltme için son saatler
5 - 3 OY

windows 10 a yükseltme için ne yapılması gerekiyor,windows 10 a yükseltme için sistem gereksinimleri ne olmalıdır, yükseltme için destek hattının numarası nedir

windows 10 a yükseltme için son saatler

Bildiğiniz gibi  Microsoft Windows 10 a geçişi belli süreliğine ücretsiz yaptı. Bu sürenin dolmasına birkaç gün kaldı, bu süre içerisinde işletim sisteminizi ücretsiz olarak Windows 10 a yükseltebilirsiniz. Bu süre bittiğinde Windows 10 a geçmek için ücret ödemeniz gerekecek.

windows 10  gecis sorunu

Peki windows 10 a geçmek için bilgisayarınızın sistem gereksinimleri ne olmalı ? Bu detay yükseltme için çok önemli aslında aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi sistem gereksinimlerinin olması gerekiyor. Bunu gözardı etmemelisiniz.

windows 10 gecis

Yükseltme yapmanız için gereken tek işlem üst kısımdaki resimde görülen teklifte “şimdi yükselt” butonu var. Bu butona tıkladığınız zaman sayfalar sizi yönlendirecek bilgisayarınızın hızına göre işlemler birkaç saat sürecek ve yükseltme işlemi tamamlanmış olacak. Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayarak destek alabilirsiniz.

 

 

teknoloji hattı
windows_10_sistem_gereksinimleri
Windows 10 Sistem Gereksinimleri
Windows 10 hızlandırma 0
Windows 10 Nasıl Hızlanır?
dosyalari sifreleme
Windows 10′ da dosya ve klasörleri şifreleme
Windows 10 indir
Windows 10’a Ücretsiz Geçiş Devam Ediyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir