Windows 10 Tam Sürümü Ücretsiz Olacak

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft’un son işletim sistemi olan Windows 10 yaklaşık 1 ay sonra tam sürümü piyasaya çıkmış olacak. Çıkmasına az bir zaman kala hangi kişiler güncellemeden ücretsiz yararlanacak ve güncellemeyi almak için ne yapmak gereceği hakkında bazı soru işaretleri vardı. Microsoft yetkilisi olan Gabe Aul bu konuya yaptığı bir açıklama ile netlik getirdi. Lisans sahibi olmayan kullanıcıların Windows 10’u nasıl alacağı hala belirsizliğini koruyor. Kesin olan konu şu, Lisanslı Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcıları ücretsiz olarak tam sürüm Windows 10 güncellemesinden yararlanabilecek.

Fakat lisanslı işletim sistemi kullanmayanlar içinde Windows 10 güncellemesini ücretsiz bir şekilde almak için yeni bazı istekler sunulmuş durumda. Microsoft‘un herkeze açtığı Windows 10 önizleme sürümünü eğer yüklemişseniz ve Windows Insider programına kayıtlı bir microsoft hesabınız var ise Windows 10’un son güncellemesini ücretsiz bir şekilde alıp kullanabileceksiniz.

Kısacası son güncellemeyi alarak ön izleme olan Windows 10 işletim sisteminizi ücretsiz bir şekilde orjinal yapabileceksiniz. Orjinal olan işletim sisteminizde herhangi bir kısıtlama ve demo gibi şeyler olmayacak. Yetkili Gabriel Aul tarafından resmi twitter hesabından yapılan paylaşımda, ”Microsoft hesabınız ile giriş yaptığınız Insider önizlemesini kullandığınız sürece Windows 10un son güncellemesini ücretsiz şekilde alabileceksiniz” ifadesi kullanıldı. Buda demek oluyorki herhangi bir windows işletim sistemine sahipseniz windows önizleme sürümünü sisteminize kurarak 29 Temmuz tarihinde tam sürümü paylaşılacak işletim sistemine orjinal bir şekilde sahip olabileceksiniz.

“Windows 10 Tam Sürümü Ücretsiz Olacak” için 8 cevap

  1. arkadşlar yardım pc ye format attırmıştım win 8.1 rezerve etmiştim format attırdım diye rezerver şeyi gitmişmidir sağ alttada o windows işareti yok

  2. arkadşlar yardım pc ye format attırmıştım win 8.1 rezerve etmiştim format attırdım diye rezerver şeyi gitmişmidir sağ alttada o windows işareti yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir