win10

Windows 10’un İlk Güncellemesi Geldi

06 Ağu 2015 Teknoloji  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft’un geçtiğimiz hafta kullanıma sunduğu Windows 10’un son Windows sürümü olduğunu ve 2025 yılına kadar güncelleme desteği ile geleceğini duyurmuştuk. Şimdi ise Windows’un ilk büyük çaplı güncellemesi yayınlanmış bulunmakta. Ancak bu yeni gelen güncelleme her hangi bir güvenlik açığını kapatmak için değil. Yalnızca işlevselliği artırmak için olduğu söyleniyor.

Yeni güncellemenin daha önce yayınlanan tüm düzeltmeleri içerdiğini söyleyen Microsoft ekibini bugün yayınladığı güncelleme toplam 325 MB büyüklüğünde olduğunu da bildirdi. Eğer tüm ayrıntılarıyla ne değişiklikler içerdiğini öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak orjinal siteden okuyabilirsiniz. Ancak söyleyelim ki site İngilizce dilinde.

Microsoft bu gelen güncellemenin herhangi bir güvenlik açığını kapatmak için olmadığını ve yalnızca işlevselliği artırmak için yapılan iyileştirmeleri içerdiğini söyledi. Ayrıca eğer daha önceki güncellemeleri yüklemediyseniz bu güncelleme tek başına tüm içerikleri de kaplıyor. Eğer daha önce yayınlanan küçük çaplı güncellemeleri indirdiyseniz de yalnızca yenilenen içeriği indirip kuracaktır.

teknoloji hattı
Etiketler:,
windows_10_sistem_gereksinimleri
Windows 10 Sistem Gereksinimleri
Windows 10 hızlandırma 0
Windows 10 Nasıl Hızlanır?
dosyalari sifreleme
Windows 10′ da dosya ve klasörleri şifreleme
Windows 10 indir
Windows 10’a Ücretsiz Geçiş Devam Ediyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir