windows-media-center

Windows Media Center Kapanıyor

05 May 2015 Microsoft  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun zamandır Windows‘un bir parçası olan medya oynatıcısı Windows Media Center Windows 10 ile yayın hayatına son veriyor.

Windows XP Media Center Edition‘dan bu yana tüm Windows sürümlerinde karşımıza çıkan Windows Media Center, üçüncü parti medya oynatıcılarının daha popüler olmasından dolayı Microsoft’un istediği performans ve başarıya hiç ulaşamadı. Bu yüzden Microsoft yöneticilerinin açıklamasına göre Windows Media Center Windows 10 için sunulmayacak. Eğer yükselttiğiniz Windows sürümünde Windows Media Center varsa bile Windows 10‘a yükseltildiğinde otomatik olarak Windows Media Center bilgisayardan silinecek.

Windows Media Center‘ın zaten çok popüler olmadığı ortada olan bir şeydi. Hala böyle bir platformun olmadığını bilmeyen Windows kullanıcıları var. Microsoft‘un Windows Media Center‘ın yerine yeni bir platform getirip getirmeyeceği ise henüz belli değil. Ancak eğer platformun kullanıcıları tarafından bir tepkiyle karşılaşırsa Microsoft’un bu konuyu yine masaya yatırma ihtimali var.

teknoloji hattı
Windows 10 Creators Güncellemesi
Windows 10 Creators Güncellemesi
windows_10_sistem_gereksinimleri
Windows 10 Sistem Gereksinimleri
Windows 10 hızlandırma 0
Windows 10 Nasıl Hızlanır?
dosyalari sifreleme
Windows 10′ da dosya ve klasörleri şifreleme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir