witcher3

Witcher 3’ün Eklentisi Neredeyse Witcher 2 Kadar Büyük

10 Tem 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eğer Witcher 3’ü oynayıp bitirdiyseniz ya da hakkındaki haberleri okuduysanız oyunun ne kadar uzun olduğunu bilirsiniz. Oyundaki her şeyi yaptığınızda 200 saatten daha fazla oynanış süresi ile karşılaştığınız oyunun ek paketlerinin de en az normal bir oyun kadar uzun olacağı biliniyordu. Oyunun yönetmeni ise bu iki eklentinin boyutları hakkında konuştu.

Oyunun yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz’e göre oyun için çıkacak olan iki eklenti paketinin boyutlarının toplamı Witcher 2’nin toplam boyutu ile eşit olacak.

Eklenti paketleri ufak şeyler içermeyecek. Oyuna yeni bir hikaye, yeni ara videolar, yeni eşyalar ve yeni Gwent kartları gibi şeyler ekleyecek. Oldukça da uzun olacaklar; ilk eklenti paketinin süresi 10 saatken ikinci eklenti paketinin süresi 20 saat olacak. Hatta bu sürelerin daha uzun olması mümkün, çünkü yapım sürecinde yepyeni şeyler keşfediyoruz. Yine de kesin bir şey söyleyemem.

Şu an bile her iki ek paketi birleştirdiğinizde toplamı neredeyse Witcher 2 kadar büyük. Ve bu paketler süper olacak, oyuncular için yeni hikayeler hem çok duygusal hem de heyecan verici olacak ve ben bunun insanları mutlu edeceğini düşünüyorum.

Oyunun ilk eklenti paketi Hearts of Stone’un Ekim’de, ikinci eklenti paketi Blood and Wine’ın ise 2016’nın ilk çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.

Bu senenin ikinci çeyreğinde piyasaya çıkan The Witcher 3: Wild Hunt’ı PC, PS4 ve Xbox One için satın almanız mümkün.

teknoloji hattı
Etiketler:
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir