World of Warcraft’ın Yeni Eklentisi Gamescom’da Duyurulacak

30 Tem 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her ne kadar Warlords of Draenor ek paketi için çıkacak 6.2 yamasının son yama olmayacağını Blizzard üstüne basa basa belirtse de, şirket World of Warcraft’ın yeni ek paketi için her şeyin hazır olduğunu ve hayranların neleri beklediğini gelecek hafta duyuracağını açıkladı.

Resmi World of Warcraft blog’unda yayınlanan gönderiye göre Blizzard World of Warcraft’ın yeni ek paketini gelecek hafta Gamescom sırasında duyuracak. Duyuru 6 Ağustos perşembe günü saat 16:00’da yapılacak ve canlı yayınla da izlenilebilecek. 9 Ağustos pazar günü saat 15:00’da da Blizzard geliştiricilerin yeni ek paket hakkında konuştuğu bir canlı yayın yapacak.

World of Warcraft için yayınlanan son ek paket Warlords of Draenor, 13 Kasım 2014’te yani oyunun 10. yılında çıkış yapmıştı. World of Warcraft’ın 2004’teki çıkışından beri her ne kadar Blizzard her yıl bir ek paket çıkarmaya çalışsa da zorluklardan dolayı her ek paket arasında birer sene boşluk bırakmak zorunda kalmıştı. Yeni ek paketin bu kadar erken duyurulacak olması ile beraber Blizzard en başından beri uğraştığı şeyi başaracak gibi görünüyor.

Blizzard Gamescom’a Geliyor başlıklı haberimizde Blizzard’ın Gamescom’da yeni bir oyun ya da ek paket duyurusu yaparsa şaşırmamamız gerektiğini, çünkü Blizzard’ın bunu ilk kez yapışı olmayacağını belirtmiştik. Blizzard en son Gamescom’a katıldığında Diablo 3 ek paketi Reaper of Souls’u duyurmuştu. Bu kez de World of Warcraft’ın yeni ek paketiyle karşımıza çıkacak olan Blizzard’ın Gamescom’a bir sempatisi var gibi görünüyor.

teknoloji hattı
Etiketler:
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir