wwe_2k16_logo

WWE 2K16’nın Kapağında Hangi İsmin Olacağı Belli Oldu

07 Tem 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her yıl düzenli olarak çıkan SmackDown vs. RAW serisi basitçe WWE ismini aldığından beri eski kapaklardaki güreşçi cümbüşü yerini tek bir yıldız isime bırakmaya başlamıştı. Haliyle serinin hayranları da her sene yeni oyunun kapağında kimin olacağı hakkında düşüncelere kapılır hale geldi. Neyse ki serinin yapımcısı 2K sonunda ağzındaki baklayı çıkardı.

Bu sene 2K tarafından yayınlanacak olan WWE 2K16’nın kapağını özellikle WWE’nin doksanlı yıllarında patlama yapmış güreş efsanesi “Stone Cold” Steve Austin süsleyecek. 2K bu gelişmeyi duyurmak için önce ufak bir teaser, daha sonra ise oyunun kapak görselini oyunun resmi Facebook hesabından yayınladı.

İşin tuhaf tarafı, Steve Austin’in 10 yıldan uzun bir süredir güreşmeyi bıraktığı. Kapakta kimin yer alması konusunda kararı bizzat WWE’nin başkanı Vince McMahon vermiş. Neden Steve Austin olduğu sorusuna da “Steve Austin hayranlar tarafından en sevilen isimlerden birisi, ben de bu sene kapakta onun olmasını uygun buldum” şeklinde açıklama yapmış.

Yuke’s tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığı 2K Sports’un üstlendiği WWE 2K16 PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox 360 için Amerika’da 27 Ekim, tüm dünyada ise 30 Ekim’de çıkış yapacak. Her ne kadar WWE2K15 Bu sene içerisinde Steam üzerinden PC için çıkış yapmış olsa da yeni oyunun PC sürümü için henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Yayınlanan kapak görseline ve kapak görseli duyurusu için hazırlanan teaser’a aşağıdan ulaşabilirsiniz.

wwe2kscsa

teknoloji hattı
Etiketler:
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir