Xbox One Oyunları PC’ye Geliyor

Xbox One Oyunları PC’ye Geliyor

Tech Kafa 22 Oca 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Neredeyse her gün Windows 10 hakkında yeni bir açıklama yapan Microsoft, bu sefer de Xbox One oyunlarının Windows 10 işletim sistemli PC’lere ve tabletlere aktarılacağını duyurdu.

Microsoft Studios’un ve Xbox’ın patronu Phil Spencer’ın yaptığı açıklamaya göre, Xbox One oyunlarını PC’nizde ya da tabletinizde oynamak için yapmanız gereken sadece bir kereye mahsus cihazlar arası uyum sağlamak.

Bu işlemi yapmak ve Xbox One oyunlarını PC’ye aktarmak için bir Xbox One’a sahip olmanız gerekiyor maalesef. Bana saçma gelen tarafı da bu oldu zaten. Madem Xbox’a özel oyunları oynayabilmek için Xbox One aldım, neden o oyunları PC’de oynamak için uğraşayım? Ya da Xbox One oyunlarını çalıştırabilecek güçte bir PC’im varsa neden direkt olarak PC’de oyun oynamak yerine Xbox One alayım? Şu anda bu uygulamanın kullanışlı gördüğüm tek yanı cihazlar arası Multiplayer, onun da ne kadar etkili olacağı hakkında bir açıklamada bulunmuş değiller. Microsoft’un bu atılımını tuhaf buluyorum, umarım ilerleyen vakitte bunun üzerine bir açıklama yaparlar da, ben de sözlerimi yutmak zorunda kalırım.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir