Xbox One S satışta

Xbox One S Özellikleri ve Fiyatı

Savaş Taşcıoğlu 04 Ağu 2016 Xbox  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Xbox One S satışa sunuldu mu ?, Xbox One S özellikleri nelerdir ?, Xbox One S fiyatı nedir ?, Xbox One S ne zaman satışa sunulacak ?, Xbox One S Türkiye satış fiyatı nedir ? 

Xbox One S 2 Ağustos 2016 itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Microsoft’un yeni konsolu olan Xbox One S ne gibi yenilikler ile geldi. Xbox One S’in teknik özellikleri nelerdir ? Türkiye’de daha yeni satışa sunulan ürünün Türkiye satış fiyatı nedir ? Tüm sorularınızın cevabı makalemizde.

Xbox One S Özellikleri

Microsoft’un son konsolu olan Xbox One S artık daha ince %40 oranında incelme görülen cihaz artık daha şık bir tasarıma kavuşmuş gibi görünüyor. Artık daha küçük bir konsol ile oyunları oynayabilirsiniz. Dahili güç kaynağı ve 2 TB‘lık yeni depolama alanı ile serinin son ürünü daha da geliştirilmiş görünüyor. HDR desteği ile artık yüksek dinamik aralıklı görüntüleme özelliği ile daha parlak renkler ile kontrast oranını sağlayan gerçek görsel zenginliği sağlamış gibi görünüyor.

XBox One S teknik özellikleri

4K Ultra HD özelliği ile daha net ve daha gerçekçi Video’ları görüntüleme imkanı sunuyor. Xbox kablosuz oyun kumandası artık 5.5 metre kablosuz kapsama alanı ile daha da güçlü konuma getirilmiş.

Xbox One S Fiyatı Nedir ? Ne zaman satışa sunuldu ?

Xbox One S 2 Ağustos 2016 tarihi itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Xbox One S’in Türkiye satış fiyatı ise 1899 TL olarak belirlenmiş durumda.

teknoloji hattı

Savaş Taşcıoğlu {Savaş Taşcıoğlu}

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.
Xbox Haftanın İndirimli Oyunları
Xbox One Oyunları PC’ye Geliyor
Xbox One Daha Çok Para Harcatıyor
Xbox One’a Rocket League Geliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir