webbox

Microsoft Xbox One’a Yeni Bir Güncelleme Geliyor

24 May 2015 Microsoft  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

E3 2015 yaklaştıkça, firmalar hazırlanmaya devam ediyor. Microsoft’tan Xbox One kullanıcıları için bir açıklama yaptı. Dünyanın en büyük oyun ve eğlence fuarlarından biri olan E3 Los Angeles‘ta gerçekleşecek. Son zamanlardaki etkinlikler ile R3 vazgeçilmez bir eğlence kaynağı diyebiliriz. Microsoft ise bu sene gerçekleşecek etkinliğe oldukça iyi hazırlanıyor diyebiliriz. E 2013 ve E 2014 etkinliklerinde Sony liderlik almış ve Microsoft’u arkasında bırakmıştı.

Bazı kaynaklara ve söylemlere göre Microsoft bu sene olacak fuar için E3 kapsamında Xbox One için iki oyun duyuracağı bekleniyor ve oldukça öne çıkacak gibi duruyor. Ayrıca Sony‘in Project Morpheus projesinede rakip bir hamle geleceği bekleniyor. Ayrıca Microsoft tarafından bir bilgilendirme açıklamasında, E3’te Xbox One için iki oyun haricinde büyük bir güncelleme geleceği açıklandı. Güncellemeyi alacak olan kullanıcıları büyük değişiklikler ve özel içerikler bekliyor.

Bazı söylemlere göre ise bu güncelleme Windows 10 ile ilgili olduğu iddia ediliyor fakat Microsoft, konu ile ilgili resmi bir açıklama yapmış değil. Son olarak E3 kapsamında Microsoft ile Sony arasına kıyasıya bir mücadele olacağı gözüküyor. Belirtilenlere göre gelecek olan Haziran ayı güncellemesi, büyük değişiklikler ve yenilikler içermiyor. Preview’in bu durum için endişesi için Microsoft’tan bir açıklama yapıldı. Microsoft’un program müdürü Emily Hanson, Preview üyelerine özel olan forumda Xbox One sistemi için E3’te büyük bir duyurunun yapılacağnı açıkladı.

teknoloji hattı
Etiketler:,
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir