Xiaomi Mi Pad 2 Tablet Gözüktü

12 Kas 2015 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çinli telefon üreticisi Xiaomi telefon pazarına ürettiği fiyat performans ürünlerinin yanı sıra tablet segmentinede yeni ürünlerini çıkartmayı ihmal etmiyor. Geekbench testlerinde gözüken yeni tablet modelin teknik detaylarının yanı sıra çıkış tarihi hakkında da bilgiler bulunuyor. Bir süredir iddia ve söylentilerin konusu olan yeni tablet modeli performans testi olan GeekBench’de kendisi ve özellikleri gözüktü. Hatırlarsak birçok cihazda Geekbench ile gözüküyor ve bilgileri sızdırılıyor.

Geekbench testlerinde yer alan bilgilere göre Mi Pad 2 tablet cihazının 2.2 GHz hız ile çalışan İntel mimarili Atom X5-Z8500 işlemcisi bulunuyor. Bunun yanı sıra 2 GB RAM ile gelen modelin RAM ve işlemci modeli bazı kullanıcıları oldukça şaşırtmışken, tablet Android 5.1 Lollipop işletim sistemi gelecek. Xiaomi Mi Pad 2 Geekbench testlerinde gözüktüğü için işlemci performansıda belli oldu. Tek çekirdek testinde 985 ve çoklu çekirdek testinde ise 3268 puan aldığı gözüküyor.

Mi Pad modeli yeni model olan Mi Pad 2’e göre Tekgra K1 testlerinde daha yüksek puan aldığı gözüküyor. Fakat rakamlar öyle gösterirken genel anlamda bakıldığında günlük kullanımda performans açısından yeni cihaz Pad 2’nin daha güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Testlerde gözüken yeni model hakkında Xiaomi firmasından açıklama gelmezken, bu yıl sonu satışa çıkması beklenen bu modelin işletim sistemi olarak Windows 10 ile gelmeside bekleniyor. Bakalım tablet modeli piyasadaki diğer rakip firmaların tablet modellerine göre ne kadar satış rakamına ulaşıp performans anlamında yarışabilecek göreceğiz.

teknoloji hattı
Yandex.Navigasyon nedir nasıl kullanılır
Twitter uygulaması APK indir
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir