the division

Yapımcılar Gözünden The Division

25 Ara 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

The Division oyuncuya zamanı ve havayı kontrol etme şansı verecek. Bunu yaparken de şunu unutmayın; hava sizin ve diğer karakterlerin görüşünü etkileyecek. Detaylar haberimizde. Haberimize Tom Clancy’s The Division’ın hangi oyun paketleriyle geleceğinden bahsederek başlayalım. Gold Edition ve Pre-Order Edition gelecek paketler arasında ilk ikisi. Fakat oyunun Chemic ve National Guard isimli paketlerini de bekliyoruz. Gold Edition, Season Pass’e sahip olacak ve Ubisoft’un sonradan yayınlayacağı DLC’lere erişiminiz olacak.

Chemic paketi ise Gold Edition’ı ve oyunu ön-sipariş ile satın alanlarda bulunacak. Chemic paketinde desenli bir P416 saldırı tüfeği, özel bir ajan ve sizi hasarlara karşı daha fazla koruyacak bir sıhhi sırt çantasına sahip olacaksınız.

Bütün Oyuncular Haritadaki Havadan Etkilenecek
Forbes, oyunun yapımcısı Massive Entertainment’ın Baş Çevresel Tasarımcısı Sebastion Lindoff, ve Teknik Sanat Direktörü Chad Chatterton ile yapmış ve oyunun içeriğine dair güzel detaylar elde etmiş. İkili hava için şunları söylüyor:

1

” Kesinlikle. hangi bölümü ne zaman oynayabileceğiniz tamamen size kalmış, gece veya gündüz, açık bir gökyüzüyle ya da fırtınanın tam ortasında. Biz sadece aşırıya kaçacak sisli havaları biraz azaltmak istedik çünkü böyle olunca bazı bölümlerde oynanış olumsuz etkileniyordu. Fakat diğer bütün hava şartları hem siz hem de diğer oyuncular için oynanışa etkili olacak.”

teknoloji hattı
Etiketler:
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir