Yeni bir Diablo 3 Eklentisi Geliyor Olabilir

11 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard’ın sevilen hack ‘n slash oyunu Diablo 3, 2012’den beri türlü güncellemelerle ufak çaplı da olsa sürekli gelişen bir oyundu. Daha sonra gelen Reaper of Souls isimli bir ek paket iste oyunu bambaşka bir noktaya taşıdı. Ancak ek paketlerle çok haşır neşir olan Blizzard, efsane oyununu bu kez tek ek paketle terk etmek istemiyor.

“Henüz duyurulmamış bir proje için” sanat yönetmeni alımı ilanı yayınlayan Blizzard, işe alacağı elemanlar için kriter olarak “Diablo serisi hakkında ileri derecede bilgisi ve hayranlığı olan birilerini” arıyor. Bu da aklımıza tek bir şey getiriyor elbette…

En son duyurulan Diablo 3 ek paketi Reaper of Souls, Gamescom’da duyurulmuştu. Bu sene ise Blizzard Köln’de yapılan bu büyük etkinlikte assolist olarak World of Warcraft’ın son ek paketi Legion’ı duyurdu. Elbette Heroes of The Storm için gelecek yeni karakterler, Hearthstone için gelecek yeni kartlar ve Overwatch için duyurulan yeni karakterleri saymıyoruz.

Bu sene yapılacak BlizzCon’da Blizzard yeni Diablo 3 eklentisini duyuracak gibi görünüyor. Neredeyse tüm BlizzCon’larda hayranların ağzını açık bırakan yeni bir oyun ya da ek paket duyuran Blizzard, zaten StarCraft 2 için Legacy of The Void’i, World of Warcraft için de Legion’ı duyurdu. Bu durumda üç büyük yapım arasında kim kalıyor?

Bu seneki BlizzCon 7-8 Kasım arasında gerçekleşecek ve gerçekten bir Diablo 3 eklentisinin var olup olmadığı bu etkinlikte belli olacak.

teknoloji hattı
Etiketler:
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir