diablo-3-expansion

Yeni bir Diablo 3 Eklentisi Geliyor Olabilir

11 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard’ın sevilen hack ‘n slash oyunu Diablo 3, 2012’den beri türlü güncellemelerle ufak çaplı da olsa sürekli gelişen bir oyundu. Daha sonra gelen Reaper of Souls isimli bir ek paket iste oyunu bambaşka bir noktaya taşıdı. Ancak ek paketlerle çok haşır neşir olan Blizzard, efsane oyununu bu kez tek ek paketle terk etmek istemiyor.

“Henüz duyurulmamış bir proje için” sanat yönetmeni alımı ilanı yayınlayan Blizzard, işe alacağı elemanlar için kriter olarak “Diablo serisi hakkında ileri derecede bilgisi ve hayranlığı olan birilerini” arıyor. Bu da aklımıza tek bir şey getiriyor elbette…

En son duyurulan Diablo 3 ek paketi Reaper of Souls, Gamescom’da duyurulmuştu. Bu sene ise Blizzard Köln’de yapılan bu büyük etkinlikte assolist olarak World of Warcraft’ın son ek paketi Legion’ı duyurdu. Elbette Heroes of The Storm için gelecek yeni karakterler, Hearthstone için gelecek yeni kartlar ve Overwatch için duyurulan yeni karakterleri saymıyoruz.

Bu sene yapılacak BlizzCon’da Blizzard yeni Diablo 3 eklentisini duyuracak gibi görünüyor. Neredeyse tüm BlizzCon’larda hayranların ağzını açık bırakan yeni bir oyun ya da ek paket duyuran Blizzard, zaten StarCraft 2 için Legacy of The Void’i, World of Warcraft için de Legion’ı duyurdu. Bu durumda üç büyük yapım arasında kim kalıyor?

Bu seneki BlizzCon 7-8 Kasım arasında gerçekleşecek ve gerçekten bir Diablo 3 eklentisinin var olup olmadığı bu etkinlikte belli olacak.

teknoloji hattı
Etiketler:
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir