Zelda-wii-u-link-720

Yeni Legend of Zelda Videosu Yayınladı

Tech Kafa 06 Ara 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Nintendo Wii U için geliştirilen yeni The Legend of Zelda hakkında ilk videoyu E3 fuarında görme şansına erişmiştik. Fakat video çok kısa olduğundan hayranları yeterince tatmin edememişti.

The Game Awards 2014 ardından yapılan gösterimlerden birisi sayesinde yeni The Legend of Zelda videosu oyun dünyasına tanıtıldı. Demonun tanıtımında Nintendo‘dan Shigeru Miyamoto ve Zelda’nın başındaki isim Eiji Aonuma hem oyunu oynadı hem de oyun hakkında bilgiler veren ufak bir sohbet gerçekleştirdi.

Muhteşem grafikler ile karşımıza çıkan Legend of Zelda videosu Gün batımı zamanında yüksek bir alandan etrafı görmemizi sağlıyor. Daha sonra Wii U Gamepad üzerinden haritayı kontrol eden Link paraşüt yardımıyla dağın üzerinden atlıyor.

Link ve atı Epona ormanın içinde koştururken, Aonuma kontrolün ne kadar rahat olduğunu ve neredeyse kumandaya dokunmadığını belirtiyor. Atların yarı-otomatik bir kullanımı olduğunu tahmin ediyoruz.

Oyunun demosu Link‘in at sırtından yaptığı bir kaç atış ve son olarak Epola’nın sırtından zıplayıp havadayken yavaş çekimde ok atması ile sona eriyor.

Oldukça büyük bir dünya üzerinde geçecek olan yeni The Legend of Zelda oyunu 2015 yılı içerisinde çıkış yapacak.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir