need for speed

Yeni Need For Speed Oyunu 4K Çözünürlük İle Geliyor

12 Şub 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bilgisayar oyuncularının merakla beklediği oyun olan Need For Speed 4K çözünürlük ve limitsiz FPS destekli olarak gelecek. Yarış oyunları kategorisinde kuşkusuz herkes tarafından bilinen oyun Need For Speed, oyunu 2015 yılı içerisinde çıkmış ve konsollar için yayınlanmıştı. EA Games tarafından yapılan açıklamaya göre 15 Mart tarihinde oyunun PC versiyonu satışa sunulacak.

Orıgin kullanıyorsanız, origin üzerinde 10 Mart tarihinde oyun satın alınıp, oynanabilir durumda olacak. PC sürümünü uzun süredir bekleyen oyuncular için 2 ektra özellik süprizi var. Oyun 4K çözünürlükte ve FPS limitine takılmadan oynanabilecek. Yeni nesil bir ekran kartı sahibi iseniz ve 4K destekleyen bir monitörünüz var ise, oyunu yüksek kalitede oynayabilirsiniz. Bakalım yeni Need For Speed oyunu için çıkan PC oyunu ne derecede başarılar yakalayabilecek.

Oyun deneyimini bir üst seviyeye çıkartan bu çözünürlük seviyesi genelde çoğu oyun tarafından hala desteklenmemekte veya desteklense bile FPS limitiyle birlikte oyun deneyimini kısıtlamaktaydı.

teknoloji hattı
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir