Yeni Need for Speed Oyunu Geliyor

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu zaten bilinen bir şey. Geçtiğimiz günlerde yeni Need for Speed‘in bu senenin Kasım ayında oyuncuların beğenisine sunulacağı açıklanmıştı ancak Electronic Arts‘tan bu yeni Need for Speed için herhangi bir açıklama gelmemişti. Dün ise Electronic Arts ve Need for Speed resmi facebook sayfalarından yeni oyunun duyurulma tarihini işaret etti, yeni Need for Speed 21 Mayıs‘ta duyurulacak.

Need for Speed‘in son oyunu bildiğiniz gibi Need for Speed Rivals oldu. Her ne kadar Shift faciasından sonra oldukça güzel bir oyunla karşımıza çıkmış olsa da Electronic Arts oyundan memnun kalmamış olacak ki seriyi bir sene dinlendirme kararı almış, hayranları 2014 yılında Need for Speed‘den mahrum bırakmıştı. Yeni Need for Speed oyunu her ne kadar 21 Mayıs‘ta duyurulacak olsa da oyunla ilgili ayrıntılı bilgilerin E3‘te karşımıza çıkmasını bekliyoruz.

nfs

Yayınlanan görselin bizi heyecanlandırmaması elde değil. Şimdilik bir şey söylemek zor olsa da serinin sokak yarışlarına geri dönüyor olduğu aşikar. Ancak arka plan ve arabaların ağır modifiyesine bakılacak olursa Underground‘a geri dönüyoruz gibi. Siz ne dersiniz, döner miyiz? Bence döneriz, çünkü bu haber ortaya çıkmadan önce Electronic Arts “throwback thursday” adı altında Need for Speed Underground 2‘nin trailer’ını yayınladı. Ay hadi inşallah!

“Yeni Need for Speed Oyunu Geliyor” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir