Peyote bitkisi GTA5

Yeni Nesil GTA 5 Gizemleri

01 Eki 2015 Oyun  5
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

GTA haberleri en çok okunan haberler arasında. Bunun sebebi ise oyunun çok sevilmesi ayrıca kullanıcı sayısının günden güne hep artması. Yılların oyunu GTA‘nın son serisi GTA 5 de beklentileri karşılamış durumda.

GTA 5 bildiğiniz gibi yeni nesil konsollar için piyasaya giren ve geçtiğimiz günlerde bunu duyuran oyun şirketi, getirdiği bir takım özelliklerle oyunun içerisinde ki gizemlerle herkesi şaşırttı.

GTA5 PlayStation4 Özellikleri

GTA5 Peyote bitkisi

Oyun konsolları sürümünün çıkışı ile birlikte oyun konsolları tarafından oynanabilen GTA 5, PlayStation4 ve Xbox One sürümü için geliştirdiği özellikler yazımızın devamında.

Bu sürüme has eklenen bir takım özellikleri bekletmeden yazıyoruz. Peyote bitkisi evet yanlış duymadınız bu sürümde yer alan bu bitki ile oyunda enteresan şeyler oluyor hatta bu bitkinin tamamını toplayabilirseniz, halüsinasyon görmeye başlıyorsunuz.

Oyun karekterini bu bitkilere yediği taktirde gerçekleşen bu özellik ise oyunun gizemleri arasında başı çekiyor. Oyunda daha bir çok yenilikler olsa da bu özellik herkesin ilgisini çekiyor. Sizde oyun karakterine bu bitkileri yedirdiğiniz taktirde, halüsilasyon görmeye başlayacak ve oyunda ilginç anlar yaşayacaksınız.

Oyun karakteri bu bitkiyi yediği taktirde oyun içerisinde kendini kuş gibi hissederek uçmaya başlıyor. Bu şekilde San Andreas şehrini gezen karakter adeta uçarak sizi şehirde dolaştırıyor. Mutlaka bu özelliği sizde denemeli ve bitkileri toplayıp yiyerek bu keyfi yaşamalısınız. Tavuk şahin ve kartal ile bu imkan sağlansa da Tavuğun doğal olarak uçmadığını hatırlatmalıyız. Videoları izlediyseniz belki de bu yazıya ihtiyacınız kalmayacak. Teknoloji haberleri arasında en dikkat çeken haberleri ise oyun haberleri sağlıyor.

GTA 5 HİLELERİ VE HABERLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

teknoloji hattı
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir